Tinktúra z Vilcacory proti rakovine

Zloženie:

1 diel Vilcacory

3 dielly 40% alkoholu (vodky)

Zmes 100% esenciálnych olejov SUBY C-1, na podporu liečby nádorových ochorení, obsahuje vzácne druhy kadidla, myrhu, či ružu stolistú, určené na inhaláciu, inhaláciou sa dostane do krvného obehu

Postup:

Sušenú vilcacoru zalejeme 40% alkoholom (vodkou) v pomere 1:3. Teda 1 diel vilcacory a 3 diely vodky. Uložíme do pohára na 14 dní a každý deň pravidelne pretrepávame. Po 14 dňoch prefiltrujeme do tmavej fľaštičky a uchovávame pri izbovej teplote. Na prefiltrovanie stačí jemné sitko, ale môžete použiť aj čajové filtre, ktoré kúpite napr. v drogérii DM.

Použitie:

Používame 20 kvapiek 3 krát denne.

Skúsenosti:

Veľmi dobré skúsenosti sú pri podávaní Vilcacory spolu s Aloe vera šťavou a Cordycepsom u pacientov, ktorí sa podrobujú onkologickej liečbe (ožarovanie, chemoterapia). Spolu posilňujú imunitný systém, regenerujú pečeňové bunky, zlepšuje sa krvný obraz a tým jednoznačne onkologicky chorí pacienti lepšie znášajú onkologickú liečbu. Nie sú takí oslabení, unavení, zlepšuje sa chuť do jedla a pod. Vilcacoru však nie je vhodné podávať počas dní chemo a rádioterapie, jej užívanie mimo týchto dní je však veľmi vhodné. Aloe Vera a Cordyceps sa môžu podávať aj v čase terapií.

Vilcacora (Uňa de Gato) - je rastlina, označovaná ako posvätná rastlina Inkov, či kráľovná amazonských liečivých rastlín tiež známa aj pod názvom Uňa de gato, čiže mačací pazúr. Bola uctievaná a v jazyku kečua znamená „Svätá rastlina“. Výskumy preukázali, že Vilcacora vďaka svojmu zloženiu brzdí rozvoj rakovinových buniek a stimuluje imunitný systém. Taktiež má protizápalové, antivírusové, antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti. Pozitívne pôsobí na centrálny nervový systém, pomáha pri liečbe obehových chorôb, znižuje hladinu cholesterolu a pôsobí očistne. Chráni sliznice tráviaceho traktu a pomáha pri liečbe žalúdočných vredov. Má dobrý vplyv na peristaltiku čriev a žlčníkových ciest. Vilcacora bola v posledných rokoch podrobená rozsiahlym výskumom a preparáty z nej sú registrované na trhu v mnohých krajinách sveta. Obsahuje biologicky aktívne substancie, ktoré majú účinky protirakovinové, antioxidačné, protizápalové, a ktoré aktivizujú bunky imunitného systému. Obzvlášť sa odporúča pre fajčiarov, pretože spolu s močom vyplavuje z tela karcinogénne látky obsiahnuté v cigaretovom dyme.

Viac o bylinkách proti rakovine nájdete vo videu TU. Odporúčam ešte hubu Trúdnikovec pestrý - Coriolus, ktorý môžete kombinovať s Cordycepsom, či hubou Reishi a tinktúru z koreňa púpavy môžete kombinovať, či striedať s Vilcacorou. Z aromaterapie odporúčam inhalovať kadidlo za pomoci difúzera, alebo vysoko kvalitné zmesi 100% esenciálnych olejov v CTEO terapeutickej kvalite, ktoré Vám pomôžu v boji proti nádorovým ochoreniam SUBY C-1, SUBY C-2, SUBY C-3. Uvedené zmesi obsahujú vzácne druhy kadidla a spolu s ostatnými esenciálnymi olejmi sa vdychovaním dostanú do krvného obehu. Zmesi pôsobia synergicky, teda jednotlivé zložky zmesi sa vzájomne doplňujú a podporujú, čím sa ešte zvyšuje účinok danej zmesi.