Inhalačná tyčinka

Zloženie a pomôcky:

 inhalačná tyčinka

zmes EO Breath (Dych)

Zmes 100% esenciálnych olejov 

ANTIS (Anti-stress) 

pomáha proti stresu

Postup:

Zmes éterických olejov Breath/Dych (kúpiť TU) nakvapkáte na filter, kým nie je úplne nasiaknutý a filter vložíte naspäť do inhalačnej tyčinky (kúpiť TU).  Zmes éterických olejov Breath nielen nádherne vonia, ale aj prehlbuje dych, je svieža a má pozitívny vplyv na naše dýchacie cesty, pľúca, priedušky. Inhalátor použite vždy, keď sa potrebujete osviežiť počas dňa, či prečistiť dýchacie cesty.

Zmes éterických olejov Breath obsahuje:


Všetky zložky pôsobia synergicky, teda ešte zvyšujú celkové pôsobenie zmesi. Zmes obsahuje napr. Gaultériu (libavku, wintergreen), ktorá obsahuje methyl salicylát (derivát kyseliny salicylovej), ktorý má veľmi podobné účinky ako aspirín, zvyšuje dychovú kapacitu a má sladkú mentolovú vôňu. 

Do inhalačnej tyčinky môžete použiť aj iné zmesi éterických olejov napr. O2 MAX, ktorá zvyšuje množstvo kyslíka v krvi a bola vyvinutá na základe výskumu. Vhodné pre športovcov, alebo keď sa potrebujete zhlboka nadýchnuť. 

Tiež je možné použiť zmes éterických olejov Confidence (Sebadôvera) pred dôležitým pohovorom. Pre astmatikov je vhodná zmes EO AST a pod.