Domov

Domáca výroba ekologických čistiacich prostriedkov, prostriedkov na umývanie riadu, pranie, žehlenie a domácej prírodnej kozmetiky. Recepty budú pribúdať. Pridajte sa ku skupine na facebooku a neunikne Vám ani jeden nový recept.

Nakoľko je svet okolo nás plný zbytočnej chémie, tak tieto stránky prinášajú domáce recepty na výrobu ekologických čistiacich prostriedkov až po výrobu domácej prírodnej kozmetiky. Recepty by mali byť jednoduché, účinné a podľa možností aj lacné.

Skúste si niekedy prečítať, čo obsahuje Váš krém z drogérie a zistíte, že prírodné látky sú v ňom minimálne zastúpené, nakoľko prírodné vône, farby sa nahrádzajú syntetickými, tiež oleje a emulgátory môžu byť veľmi nízkej kvality. Lákaní ste účinnými látkami, ktoré sú v kréme zastúpené možno 1%. Tiež naše šampóny a tekuté mydlá obsahujú škodlivé látky ako SLS, SLES, parabény, silikóny, PEG, minerálne oleje a iné u ktorých bolo dokázané, že sa usadzujú v našom srdci a pečeni, zaťažujú naše obličky, pôsobia karcinogénne, tiež narušujú hormonálnu rovnováhu. Riešením je používanie prírodnej kozmetiky a najlepšie doma vyrobenej. Tiež čistiace prostriedky sa dajú jednoducho a lacno nahradiť nemenej účinnými doma vyrobenými prostriedkami.

Ak sa Vám moja tvorba páči, tak ju môžete podporiť nákupom produktov od firmy Bewit (Aromaterapia, zmesi 100% esenciálnych olejov v tej najvyššej terapeutickej kvalite CTEO® s rôznymi terapeutickými účinkami, ale aj jednodruhové esenciálne oleje a produkty pre zdravý životný štýl), ktoré som si zamilovala, nakoľko sú 100% prírodné a bez zbytočnej chémie. Tiež si môžete registráciou vytvoriť vo firme Bewit zákaznícky účet. Registrácia je možná TU. Registráciou cez uvedený odkaz získate okamžitý prístup k zľavám a akciám až do výšky 50%, ktoré sú prístupné len registrovaným zákazníkom.